Виконання випробуваних та анкерних буроін’єкційних паль, для статичного випробування (випробування грунтів палями)
Проведення випробувань буроін’єкційних паль статичним навантаженням (випробування грунтів палями)
Виконання пальових полів будь-якої складності із буроін’єкційних паль діаметром від 320мм до 1020мм.
Перевірка буроін’єкційних паль та бетонних конструкцій неруйнівними методами (ехолокація, ультразвук)
Посилення існуючих фундаментів буроін’єкційними палями
Влаштування підпірних стін з буроін’єкційних паль
Випробування зразків бетону та арматури в випробувальній лабораторії
Виготовлення арматурних каркасів для буроін’єкційних паль, будь-якої складності
Проведення інженерно-геологічних вишукувань (геологія ділянки, рівень грунтових вод).
Фактори, які впливають на ціну влаштування фундаменту з буроін’єкційніх паль:
Для розрахунку вартості, зв’яжіться з нами
За Вашими кресленнями і технічним завданням, ми запропонуємо кошторис.
Для проведення статичного випробування (випробування грунтів палями) необхідно виконати роботи з влаштування кущів паль, що випробовуються. Випробовальний кущ паль складається з випробувальної палі, а також анкерних паль. Залежно від навантажень, найчастіше застосовують схему із 4 або 6 анкерних паль. Залежно від застосованої марки бетону, можна коригувати час до початку проведення випробування. Найчастіше випробування проводять при досягненні міцності бетоном не менше 80%. Під час проведення випробувань паль, вони зазнають великих навантажень, що може спричинити їх руйнування. Тому після проведення випробувань, для підтвердження цілісності паль, рекомендовані неруйнівні методи їх перевірки.
Метою проведення випробувань паль (випробування грунтів палями) є:
На етапі проектування – вибір найбільш раціонального конструктивного рішення паль, їх кількості та розміщення у плані або оптимізація проекту пальового фундаменту на підставі інженерно-геологічних вишукувань (геологія).
На етапі будівництва – перевірка відповідності фактичної та розрахункової несучої здатності паль, прийнятої в проекті, виявлення залежності переміщення паль від навантажень, що прикладаються.
Перед початком робіт за технічним завданням замовника розробляється програма випробувань.
У програмі випробувань є такі дані:
Навантаження на палю роблять ступінчастим навантаженням до максимальної величини випробувального навантаження. Кожен черговий ступінь навантаження, прикладається після стабілізації осідання палі на попередній ступені.
Результати випробування палі оформлюються у звіт із графіком осідання палі та табличними даними супутніх параметрів.
З аналізу форми графіків і абсолютних значень осадки, визначається гранична несуча здатність палі по грунту.
Усі роботи виконуються згідно з державними будівельними нормами та правилами.
Залежно від конструкторських рішень визначають технічні параметри фундаменту з буроін’єкційних паль. Основні параметри:
ТОВ „МОДУЛЬ І КО” має у своєму розпорядженні базу техніки здатну виконувати роботи з влаштування буроін’єкційних паль діаметрам: Ø 320-1020 мм.
Основні етапи влаштування буроін’єкційних паль — методом
CFA (НПШ):
Усі роботи виконуються відповідно до державних будівельних норм і правил.
Відповідно до нормативної документації, після виконання робіт з улаштування буроін’єкційних паль, необхідно виконати їх перевірку неруйнівними методами (єхолокація паль). Це дозволить виявити наявність можливих дефектів та підтвердити якості виконаних робіт. Кількість паль для перевірки має бути не менше 10% від загальної кількості. За особливих умов, кількість паль для перевірки може бути збільшена до 100%. Наприклад, для випробувальних кущів. Попередні дані можна отримати безпосередньо на об’єкті.
Ехолокація — швидкий та оперативний спосіб, перевірити палі наявність дефектів.
Основні дані у звіті:
Посилення існуючих фундаментів буроін’єкційними палями можуть застосовуватися до аварійних будівель, а також після перепроектування будівель. Зазвичай такі роботи проводять за вже існуючого фундаменту..
Прикладом може бути:
При посиленні фундаментів будівель, можуть застосовуватися складні технічні рішення, мікропалі, розбірні бурові установки, різання вже існуючих фундаментів, свердління під палі в бетонних плитах, організація складних заїздів по готових конструкціях.
Підпірні стіни з буроін’єкційних паль можуть бути застосовані для:
На фото приклад багатоярусних підпірних стін, виконаних ТОВ «МОДУЛЬ І КО»
Арматура та бетон — один з найпоширеніших будівельних матеріалів. Тому до їх якості пред’являють високі вимоги, які чітко регламентовані. Відібравши зразки бетону та арматури, ми можемо провести дослідження та порівняти отримані результати з нормативними. Видати протокол випробувань.
Відібрані зразки бетону, перевіряються методом стиснення, до повного руйнування, з реєстрацією моменту руйнування, визначення марки бетону. Під час визначення обов’язково враховуються додаткові параметри, такі як вага, дата забиття зразка, геометричні розміри.
Нормативні документи для випробування:
Бетони методи визначення міцності за контрольними зразками ДСТУ Б В.2.7-214:2009
Для зразків арматури основними критеріями на випробуваннях є міцність на розрив. Відібрані зразки арматури готуються певним чином та поміщаються у спеціальний розривний стенд, який фіксує момент розриву арматури. Отримані дані вносяться до протоколу випробувань.
Нормативні документи для випробування:
Прокат арматурний для залізобетонних конструкцій загальні технічні умови
Влаштування буроін’єкційної палі неможливе без застосування просторового арматурного каркаса. Після буріння свердловини та заливки в неї бетону методом CFA (НПШ), в неї необхідно помістити арматурний каркас. Арматурний каркас складається з основних елементів: Основна арматура (рифлена), арматура кілець (гладка), смуга (силовий елемент каркасу та напрямляючі). Ми можемо виготовляти каркаси на виробництві та привозити їх готовими на об’єкт. Для економії засобів замовника та швидкості виконання робіт, можемо організувати зварювальний пост у безпосередній близькості до котловану, на об’єкті будівництва. Це користується великою популярністю у наших Замовників останніми роками.
Виготовлення каркасів згідно:
З’єднання зварні арматури та закладних виробів залізобетонних конструкцій ДСТУ Б В.2.6-169:2011
Проведення інженерно-геологічних вишукувань — найкращий спосіб для визначення фізико-механічних/хімічних властивостей грунту та глибини проходження грунтових вод. Це найважливіші дані для початку проектування фундаменту під майбутню забудову. З геології проводяться конструкторські розрахунки . Ми проводимо буріння свердловин, беремо проби грунту та визначаємо їх типи, проводимо зондування та видаємо повний звіт встановленого державного зразка.